تعمیرات کولر گازی دوو

تعمرات کولرهای گازی دوو

تعمیرات کولر گازی دوو در تهران

تعمیرات کولر گازی دوو ، استفاده از کولر گازی یا سیستم تهویه مطبوع، در تابستان بهترین راه خنک کردن خانه و منزل شماست. اما استفاده مثمر از آنها نیازمند رسیدگی های دوره ای به آنهاست. مسما در طول استفاده از کولر گازی ها با مشکلات و ایرادهایی در دستگاه خود مواجه خواهید شد برای اینکه هر چه زودتر تعمیرات لازم را داشته باشید تعمیرات کولر گازی دوو در کنار شماست تا دوباره بتوانید زیر کولر گازی از هوای مطبوع آن استفاده کنید.

کولر گازی های دوو نسبت به سایر کولر گازی ها کم مشکل تر هستند اما پیشگیری و آماده بودن می تواند خیال شما را آسوده تر کند.  کولرهای گازی دوو در حال حاضر جوابگوی همه سلیقه ها برای مشتریان محترم است.

تعمیرات کولر گازی دوو در تهران شبانه روزی و در همه روزهای سال آماده پاسخگوی به نیازهای تعمیراتی شما راجع به تعمیرات کولر گازی دوو است. همه تعمیرات با قطعات اصلی و تضمینی و درمنزل شما صورت می گیرد. به خاطر تعدد نمایندگی های تعمیرات دوو در تهران متخصصان زبده ما درکمترین زمان ممکن در منزل شما حاضر می شوند و تعمیرات را انجام می دهند.

تعمیرات کولر گازی دوو در تهران ارائه دهنده خدمات تعمیرات کولر گازی دوو و سایر برندهای معتبر است. شما تنها با یک تماس تلفنی می توانید خواسته خود را بیان کنید تا تعمیرکارهای مرتبط با تعمیرات کولرگازی و اسپیلت که همگی مجرب و حرفه ای هستند در منزل شما حاضر شده و تعمیرات را در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انجام دهند .

نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو که زیر مجموعه نمایندگی تعمیرات دوو است با دارا بودن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه مرتبط و با نیروی کار با تجربه و آموزش دیده آماده ارائه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع ظرفشویی دوو است.

تعمرات کولرهای گازی دوو
تعمیر و نگهداری انواع کولر گازی دوو

قیمت کولر اسپلیت دوو 24000

کولر گازی اسپلیت دوو به دو بخش تقسیم می شود، یک بخش از آن در درون اتاق قرار دارد و یک بخش دیگر در بیرون از اتاق که شامل کمپرسور آن می باشد که فضایی دورتر از محل نصب پنل با کمترین صدا تعبیه می گردد.

کولر گازی اسپلیت در مقایسه با کولر گازی پنجره ای فضای زیادی را در بیرون می گیرد. کارشناسان تعمیرات کولر گازی اسپلیت در نمایندگی تعمیرات دوو با انواع مدل ها و برندهای کولر گازی آشنایی دارند و مهارت های لازم را برای تعمیرات کولر گازی دوو در کمترین زمان ممکن دارند.

آموزش تعمیر کولر گازی

احتمالا بسیاری از افراد به خاطر مشغله زیاد و یا هزینه خدمات كولر های گازی عملا تا زمان خرابی و خاموش شدن ماشین های كولر گازی آمادگی های لازم را برای خدمات کولر گازی نداشته باشند و این كار را فقط هزینه ای اضافی تلقی کنند.

همه وسایل و دستگاه های الکتریکی به خدمات دوره ای نیاز دارند تا عمر و کارایی بهتری از خود نشان دهند. در صورتی که  كولر های  گازی خدمات دوره ای نشوند به خاطر کثیف شدن،  مدت  زمان زیادی را برای خنك کردن محیط صرف نخواهد کرد این مسئله در وهله اول منجر به زیاد شدن هزینه برق مصرفی خواهد شد.

به خاطر عملکرد زیاد كمپرسور و بالا رفتن آمپر مصرفی احتمال دارد برد کولر گازی، سیم كشی و حتی كمپرسور صدمات جدی و غیر قابل جبرانی را ببینند که این مسئله نیز می تواند هزینه های تعمیراتی زیادی را متوجه شما بکند.

با صرف هزینه کم می توانید نسبت به  تمیز کاری واحد داخلی و بیرونی (پنل و كندانسور) کولر گازی خود اقدام کنید و همینطور به صورت مجانی گاز دستگاه خود را چکاپ کنید تا جلوی هزینه های زاید را بگیرید و میزان برق مصرفی خود را نیز کاهش دهید.

همینطور مدت زمان زیادی با خاطری آسوده از هوای مطبوع کولر گازی خود لذت ببرید.

شماره تلفن نمایندگی دوو در تهران

برای دریافت تعمیرات کولر گازی دوو لطفا از طریق شماره تلفن های ذکر شده در قسمت تماس با ما و یا درج شده در پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با ما تماس بگیرید. کادر متخصص و فنی تعمیرات کولر گازی دوو کانال های ارتباطی گوناگونی مانند تلفن، گفتگوی آنلاین، تلگرام و ایمیل را برای ارتباط با مشتری های خود ایجاد کرده است تا بتواند خدمات بهتری را به مشتری های خود ارائه بدهد.

درصورتی‌که کولر گازی شما دارای ضمانت نامه شرکتی است و تاریخ انقضای آن به اتمام نرسیده باشد میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکلی با ما تماس بگیرید تا از مزایا و تعهداتی که نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو استفاده نمایید و اما اگر شما به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم ‌شدن برگه گارانتی نمی ‌توانید از خدمات پس از فروش دوو استفاده کنید

می‌توانید با یکی از نمایندگی های تعمیرات کولر گازی دوو در همه جای تهران یا دفتر مرکزی تعمیرات کولر گازی دوو تماس بگیرید و مشکل خودتان را با متخصصان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر کولر گازی دوو شما اقدام شود.

شعبه تجریش: 22717796-22718535

شعبه ستارخان: 44291224-44291259

شعبه امین حضور: 33444219-33444229