تعمیرات یخچال فریزر دوو

تعمرات بخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

تعمیرات یخچال فریزر دوو در تهران

تعمیرات یخچال فریزر دوو در تهران و تعمیرات ساید بای ساید دوو در تهران با تاسیس نمایندگی فعال خود اقدام به ارائه خدمات پس از فروش محصولات دوو به ویژه یخچال فریزر دوو و ساید بای ساید دوو کرده است. این نمایندگی تعمیرات به صورت شبانه روزی در خدمت متقاضیان است و تمام سعی و کوشش خود را در جهت تعمیرات یخچال فریزر دوو به کار می بندد تا مشتریان عزیز که از این خدمات بهره مند می شوند در کمال آسایش دوباره از یخچال فریزر خود استفاده بهینه را بکنند.

تعمیرات یخچال فریزر دوو در تخصص ماست. نمایندگی تعمیرات دوو با کادری حرفه ای و تیمی منسجم از مهندسان و تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیرات محصولات دوو توانسته خدمات پس از فروش یخچال فریزر دوو را در کمترین زمان و با بهینه ترین قیمت تقدیم مشتریان خود کند.

تعمیرات یخچال فریزر دوو نیاز به تخصص دارد و از دست کسانی که در زمینه تخصصی ندارند برنمی آید. یخچال فریزر دوو و ساید بای ساید دوو دارای قطعات خاصی است که تعمیر هر یک از آن قطعات توسط تعمیرکارهای حرفه ای امکان پذیر است. نمایندگی تعیمرات یخچال فریزر دوو افتخار دارد که می تواند تعمیرات همه قطعات یخچال فریزر دوو و ساید بای ساید دوو را در تهران و سایر شهرهای کشور به بهترین صورتی انجام دهد.

برد یخچال دوو

یکی از این تغییرات در یخچال فریزرهای جدی استفاده از مدارهای الکترونیکی بجای ترموستات ها و سیستمهای کنترل کننده مکانیکی است.

اطلاع از این تغییرات و آشنایی کامل به مدارهای الکترونیکی می تواند تعمیر برد یخچال دوو را راحت تر کند. تعمیرکاران ما آشنایی کاملی به تمام تجهیزات مدرن یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو دارند و برد یخچال دوو نیز استثنا نیست.

ارگ شما درباره برد یخچال فریزر دوو خود به مشکلی برخورد کرده اید در هر کجای تهران و کشور عزیزمان باشید می توانید با تعمیرات یخچال فریزر دوو و تعمیرات ساید بای ساید دوو تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر برد یخچال فریزر دوو اقدام شود.

تعمیرگاه مرکزی دوو
تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر و ساید دوو در تهران

تنظیم دمای یخچال فریزر دوو

تنظیم دمای ترموستات – در یخچال فریزر های عادی تنظیم درجه با ترموستات درون یخچال صورت می گیرد که به صورت یک ولوم و یا یک شاسی هستند. در ولومی غالبا درجه از ۰ تا ۵ است که در شماره صفر یا off یخچال خاموش است و در شماره پنج یا max حداکثر سرما یا برودت را دارد بهترین حالت شماره سه است. در مدل شاسی اهرم بهترین حالت دمای نرمال است.

تنظیم دمای یخچال فریزر دیجیتال – یخچال فریزر هایی که دمای آنها دیجیتالی است دمای نرمال برای یخچال ۳ یا ۴ و برای فریزر ۱۸-  تا ۲۰-  است.

برای یخچال فریزر ساید بای ساید هم تنظیم دما تفاوتی ندارد و به همین صورت است.

برای یخچال فریزر هایی که درجه با فارنهایت F تنظیم می شوند. تنظیم دمای یخچال بایست بین ۳۲ تا ۴۰ درجه فارنهایت (۰ تا ۴ درجه سانتیگراد) باشد. فریزر شما باید روی ۲- تا ۴- درجه فارنهایت تنظیم شود.

عیب یابی یخچال فریزر دوو

R1- زمانی که حسگر یخچال اتصال كوتاه كرده يا قطع شده است. برای رفع عیب با توجه به دماي محيط آنرا كنترل كنيد. در صورت درست بودن حسگر يخچال، ارور حذف می شود.

RT- وقتی که حسگر RT اتصال كوتاه كرده يا قطع شده یا شرایط کنترلی حسگر  RTاز بین رفته است. برای رفع عیب اگر حسگر  RT درست شود ارور حذف می شود.

D1 – حسگر برفك زدائی اتصال كوتاه كرده يا قطع شده است. برای رفع عیب اگر حسگر برفک زدایی درست شود ارور حذف می شود.

Door- وقتی که حسگر، سنس كند آن هم مربوط به باز بودن بیش از اندازه درب یخچال است. یا اینکه عملكرد تشخصی سوئيچ درب از بین برود. برای برطرف کردن عیب باید تشخيصی سوئيچ درب درست شود تا ارور حذف شود.

C1 – وقتی که كمپرسور یکسره سه ساعت کار کند و یا حسگر برفک زدایی بیشتر از 5- باشد. برای رفع عیب اگر دمای حسگر برفک زدایی به پایین تر از 5- آورده شود ارور حذف می شود.

F3 – در بازه زمانی هشتاد دقیقه برفک زدایی دوباره برمی گردد. برای رفع عیب برفک زدایی با حسگر برف زدایی تشخیص داده می شود تا ارور حذف شود.

ارور یخچال فریزر دوو

برای برطرف کردن هر یک از ارورهای زیر در  یخچال فریزر خود با تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید.

E2 – سنسور محیط فریزر

E4 – سنسور اواپراتور

E6 – فن فریزر

E7 – سرمایش ضعیف

E9 – هیتر اواپراتور فریزر

E10 – سنسور محیط بیرونی

E11 – فن کندانسور

E12 – دمپر

E13 – قطعی کمپرسور

FRZ.TEMP + SUPPER COOL – حذف تاخیر کمپرسور

FRZ.TEMP + SUPPER FRZ  – دیفراست دستی

FRZ.TEMP + REF.TEMP  – نمایش خطا

سرد نکردن یخچال دوو

اگر یخچال فریزر شما به خوبی سرد نمی کند برای این ایراد می توانیم شش علت بیان کنیم.

اول اینکه احتمال دارد سیم پیچ خازن کثیف شده باشد. برای برطرف کردن این مشکل بهترین کار این است که با یک برس، سیم پیچ های خازن را تمیز کنید این کار را به صورت دوره ای انجام دهید تا عملکرد یخچال فریزر شما کارکردی بهینه داشته باشد.

دوم اینکه احتمال دارد موتور فن کندامستور خراب شده باشد. این ایراد می تواند مکانیکی یا الکتریکی باشد. در صورتی که پره های فن بشکند یا پره ها به راحتی چرخش نداشته بانشد ایراد مکانیکی است اما اگر موتور کار نکند ایرادی الکتریکی است. برای برطرف کردن هر دو مورد باید با تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص آنها را برطرف نماید.

سوم اینکه موتور فن اپراتور ایراد داشته باشد. در صورتی که موتور در هنگام کار صدای زیادی تولید می کند یا فن به راحتی نمی چرخد باید موتور را به کل عوض کنید.

daewoo مرکزی

همینطور می توانید از یک مولتی متر جهت آزمایش سیم پیچی موتور کمک بگیرید. در صورتی که جواب آزمایش منفی باشد مشکل الکتریکی است و باید تعمیرکار یخچال فریزر دوو را خبر کنید.

چهارم اینکه رله یا خازن ایراد دار باشد. در صورتی که رله یا خازن مشکل داشته باشد کمپرسور احتمال دارد در چرخه خود خوب کار نکند و یا از کار بیفتد.

پنجم اینکه اپراتور یخچال فریزر کلا یخ زده باشد. برای برطرف کردن این مشکل باید به صورت دوره ای یخ زدایی کنید. در ماشین های قدیمی یخ زدایی راحت تر است اما یخ زدایی یخچال فریزر های مدرن نیاز به متخصص دارد تا اگر به کل از کار افتاده باشد تعویض شوند.

ششم اینکه برد کنترل دما خوب کار نکند یا خراب شده باشد. در صورتی که برد کنترل دما مشکل داشته باشد سیستم خنک کننده نمی چرخد و این مشکلی عادی نیست. باید پیش از عوض کردن قطعه از کار کردن بقیه اجزا مطمئن شد. همه این کارها نیاز به تعمیرکار متخصص دارد تا به درستی برطرف شوند.

شماره تلفن نمایندگی دوو در تهران

برای دریافت تعمیرات یخچال فریزر دوو و تعمیرات ساید بای ساید دوو لطفا از طریق شماره تلفن های ذکر شده در قسمت تماس با ما و یا درج شده در پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با ما تماس بگیرید. کادر متخصص و فنی تعمیرات یخچال فریزر دوو و تعمیرات ساید بای ساید دوو کانال های ارتباطی گوناگونی مانند تلفن، گفتگوی آنلاین، تلگرام و ایمیل را برای ارتباط با مشتری های خود ایجاد کرده است تا بتواند خدمات بهتری را به مشتری های خود ارائه بدهد.

درصورتی‌که یخچال فریزر و ساید بای ساید شما دارای ضمانت نامه شرکتی است و تاریخ انقضای آن به اتمام نرسیده باشد میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکلی با ما تماس بگیرید تا از مزایا و تعهداتی که نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو و تعمیرات ساید بای ساید دوو استفاده نمایید.

و اما اگر شما به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم ‌شدن برگه گارانتی نمی ‌توانید از خدمات پس از فروش دوو استفاده کنید می‌توانید با یکی از نمایندگی های تعمیرات یخچال فریزر دوو و تعمیرات ساید بای ساید دوو در همه جای تهران یا دفتر مرکزی تعمیرات یخچال فریزر دوو و تعمیرات ساید بای ساید دوو تماس بگیرید و مشکل خودتان را با متخصصان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو شما اقدام شود.

شعبه تجریش: 22717796-22718535

شعبه ستارخان: 44291224-44291259

شعبه امین حضور: 33444219-33444229