شرکت دوو

 

شرکت دوو

شرکت دوو (Daewoo) یکی از بهترین ارائه دهندگان لوازم خانگی در دنیاست. برند دوو شناخته شده ترین برند و پرمصرف ترین برندی است که می توانید در بیشتر کشورها سراغ بگیرید. شرکت دوو در ایران هم یا محصولات آن برندی مشهور و شناخته شده است که خانواده های ایرانی حداقل چندین دستگاه از لوازم خانگی شان را در منزل دارند و مطابق با آمار همه مصرف کنندگان کمال رضایت را از این برند و لوازم خانگی آن و نحوه کارکرد آنها دارند. تعمیرگاه مرکزی دوو شرکت تعمیرگاه دوو با دارا بودن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه مرتبط و با نیروی کار با تجربه و آموزش دیده آماده ارائه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع کالاهای لوازم خانگی برند دوو است.

خدمات پس از فروش دوو در محل

دوو یخچال

شرکت دوو (Daewoo) یکی از بهترین ارائه دهندگان لوازم خانگی در دنیاست. برند دوو شناخته شده ترین برند و پرمصرف ترین برندی است که می توانید در بیشتر کشورها سراغ بگیرید. در ایران هم این برند و محصولات آن برندی مشهور و شناخته شده است که خانواده های ایرانی حداقل چندین دستگاه از لوازم خانگی شان را در منزل دارند و مطابق با آمار همه مصرف کنندگان کمال رضایت را از این برند و لوازم خانگی آن و نحوه کارکرد آنها دارند. تعمیرگاه مرکزی دوو شرکت تعمیرگاه دوو با دارا بودن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه مرتبط و با نیروی کار با تجربه و آموزش دیده آماده ارائه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع کالاهای لوازم خانگی برند دوو است.

محصولات دوو ساخت کجاست؟

نمایندگی تعمیرات دوو (Daewoo) شرکت دوو شرکتی فعال در عرصه تولیدات لوازم خانگی است که آرم تجاری اش تبدیل به یکی از بهترین ها در این زمینه شده است. این شرکت و کارخانه تولید این محصولات در کشور کره فعالیت دارد، کیفیت این محصولات به حدی بالاست که فروش آن را به فروشی جهانی مبدل کرده است. یکی از شاخصه های تولیدات دوو بهره گیری از بهترین و کامل ترین لوازم برای ساخت و طراحی دوو است که هم سخت افزار و هم نرم افزار درچجه یکی را برای این محصولات فراهم آورده است.

برند طراحی شده برای این محصولات به حدی چشم نواز است که آن را از سایر محصولات مشابه متمایز کرده است. در ایران هم این برند و محصولات آن برندی مشهور و شناخته شده است که خانواده های ایرانی حداقل چندین دستگاه از لوازم خانگی شان را در منزل دارند و مطابق با آمار همه مصرف کنندگان کمال رضایت را از این برند و لوازم خانگی آن و نحوه کارکرد آنها دارند.

نمایندگی دوو در تهران

تعمیرگاه مرکزی دوو شرکت تعمیرگاه دوو با دارا بودن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه مرتبط و با نیروی کار با تجربه و آموزش دیده آماده ارائه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع کالاهای لوازم خانگی برند دوو است. محصولات تحت حمایت شرکت ما از برند دوو دربرگیرنده لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر و سایدبای ساید، فر، ماکرویو می باشد که خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری محصولات دوو را به بهترین صورت انجام می دهد پس اگر به دنبال شرکتی مطمئن و با نیروی کاری زبده و حرفه ای هستند خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری محصولات دوو منزل تان را به ما بسپارید. تعمیرات دوو با کمال افتخار آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.

جشنواره تابستانی دوو

شرکت تعمیرات دوو نمایندگی خدمات پس از فروش تمامی تولیدات دوو را در همه استان ها و شهرستان های کشور عزیزمان با ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد. شرکت تعمیرات دوو به منزله تعمیرگاه مجاز دوو معتبر آماده عرضه تعمیرات همه دستگاه های شرکت دوو به شما است. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی میسر است و نیازی به انتقال و حمل و نقل دستگاه های دوو شما نیست. این برتری سبب می شود که رفت و آمد جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید به آسانی از تعمیرات همه دستگاه های دوو برخوردار شوید.

همه دست اندرکاران تعمیرات دوو از جمله تکنسین های ماهر و با تجربه ای هستند که آموزش های ویژه ای را برای این کار دیده اند. شرکت نمایندگی تعمیرات دوو توانایی واردات همه قطعه های دستگاه های مختلف دوو را داراست و با دارا بودن مهندسان کارشناس می تواند بسیاری از عیب های سخت افزاری و نرم افزاری تولیدات دوو را برطرف کند. همچنین شرکت تعمیرات دوو با ارائه ضمانت نامه خدمات پس از فروش و تعمیرگاه محصولات ال جی، آریستون و بوش و آاگ و الکترولوکس و سایر برندها در خدمت شماست.

شرکت تعمیرات دوو با فراهم کردن قطعه های دوو و سایر برندهای معتبر و با دارا بودن مهارت و تخصص کافی نسبت به رفع نواقص و تعمیرات محصولات دوو همیشه در خدمت شماست و با افتخار توانایی جلب رضایت همه مصرف کنندگان دوو را داراست و تعمیرات و خدمات آن را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد که این همه جواب اعتماد شما به ماست.

خدمات پس از فروش دوو

دوو (Daewoo) یک شرکت خوشه ای کره ای است که توسط کیم وو چونگ در سال 1967 بنیان گذاشته شد. اسم شرکت از دو جز تشکیل شده، (Dae) که در زبان کره ‌ای، به معنای عالی و (woo) که از اسم موسس شرکت برداشته شده است.

شرکت دوو تا سال 1997 که در آسیا بحران مالی به وجود آمد این شرکت بعد از شرکت هیوندا، دومین شرکت بزرگ کره ای بود که در سطح جهانی شمغول فعالیت بود. سامسونگ و الی جی هم در رده های سوم وچهارم بودند. این شرکت 20 شرکت در قالب زیرمجموعه را اداره می کند که برخی از آنها خودشان تبدیل به شرکت های مستقلی شده اند که در زمینه های گوناگونی صنعتی مشغول به کار هستند. اما دوو اکنون بعد از دو شرکت سامسونگ الکترونیکس و ال‌جی الکترونیکس بزرگترین تولیدکننده لوازم برقی در کره جنوبی است. این شرکت، در ژانویه سال ۲۰۱۳ میلادی و در برابر مبلغ ۲۷۰ میلیون دلار، به “گروه دانگبو (Dongbu Group)” که یک شرکت بزرگ گنلومرای واقع در کره جنوبی است، به فروش رفت و اسم آن، تبدیل به “دانگبو دوو الکترونیکس (Dongbu Daewoo Electronics)” شد.

جشنواره دوو

شرکت تعمیرات دوو به منزله نمایندگی مرکزی دوو / نمایندگی مجاز دوو همه تعمیرات مربوط به تولیدات دوو را برای شما انجام می دهد. با یک تماس تلفنی شما می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید و تقاضای خود را با ما در میان بگذارید. اگر می خواهید از محصولات دوو کالایی را برای منزل تان بخرید یا اگر در منزل تان محصولی از دوو دارید و فکر می کنید با مشکل مواجه شده است و یا قطعه ای از محصول دوو در منزل تان دچار آسیب شده،

در همه این موارد می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و خواسته خودتان را با آنها در میان بگذارید. نیازب هب حمل و نقل دستگاه به مرکز نمایندگی نیست کارشناسان ما در محل سکونت شما حاضر می شوند و نسبت به خواسته شما اقدام می کنند. تعمیرات دوو همه تعمیرات و تعویض کاری محصولات دوو را در محل درب منزل شما انجام می دهد. برای استفاده از خدمات پس از فروش دوو و همچنین سایر برندها می توانید با ما تماس بگیرید.

نمایندگی دوو در تهران

در صورتی که نیاز به تماس با تعمیرگاه مرکزی و خدمات پس از فروش دوو داشتید می توانید از شماره تلفن های موجود در سایت کمک بگیرید و خدمات لازم برای انواع خدمات دوو را از ما بخواهید. تعمیرگاه دوو و نمایندگی مرکزی دوو / نمایندگی مجاز دوو با تجربه های اندوخته و و کادری حرفه ای و ماهر توانسته رضایت مندی مشتری های خود را جلب کند و اعتماد بیشتری را در ارائه خدمات خود به دست بیاورد.

برای استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی دوو و همچنین سایر برندها می توانید با ما تماس بگیرید.